Parafia Chełmża

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE NA XVIII NIEDZIELĘ ZWYKŁĄ
01 sierpnia 2021 r.
1. Parafia, Fundacja Amicus oraz Słuchmed zapraszają na bezpłatne badanie słuchu w poniedziałek w godz. 9.30-12.30 w Domu Kapitulnym.

2. Wyjazd do Sopotu we wtorek o godz. 7.00 z ul. Mickiewicza.

3. Ze względów techniczno-organizacyjnych bazylika nie będzie w tym tygodniu dostępna dla zwiedzających. Bazylika otwarta będzie tylko podczas Mszy św.

4. Odwiedziny chorych z posługą sakramentalną: Ks. Marek odwiedzi swoich chorych w poniedziałek od godz. 8.00, Ks. Proboszcz w piątek od godz. 9.00.

5. W tym tygodniu przypadają dni eucharystyczne. Stosowne modlitwy w łączności z Mszą św. o godz. 8.00. W piątek po Mszy św. o godz. 8.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu i możliwość adoracji do godz. 15.00 zakończona Koronką do Miłosierdzia Bożego. Spowiedź pierwszopiątkowa dla wszystkich w godz. 17.00-18.00.

6. Katecheza przedchrzcielna oraz nauka przedślubna w sobotę o godz. 19.00 w Domu Kapitulnym.

7. W piątek przypada święto Przemienienia Pańskiego, odpust w Dźwierznie. Suma odpustowa zostanie odprawiona w Dźwierznie w przyszłą niedzielę o godz. 12.00.

8. Grupa AA Dobra Wola zaprasza osoby uzależnione oraz osoby cierpiące wskutek uzależnienia swoich najbliższych na mitingi w każdy poniedziałek miesiąca o godz. 19.00 w Domu Kapitulnym. W pierwsze poniedziałki miesiąca miting otwarty.