Parafia Chełmża

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE NA XV NIEDZIELĘ ZWYKŁĄ
14 lipca 2024 r.

1. We wtorek przypada wspomnienie Najświętszej Maryi Panny z Góry Karmel. Jest to patronalne święto klauzurowych Sióstr Karmelitanek Bosych z Łasina. Zachęcamy do modlitwy w intencji Sióstr, które oddały całe swoje życie Panu Jezusowi i codziennie modlą się także w intencji naszej parafii.
  2. Zachęcamy do udziału w pieszej pielgrzymce na Jasną Górę. Szczegółowe informacje w kancelarii parafialnej lub u Ks. Jacka, który będzie także pielgrzymował.
  3. Wydawnictwa, które znajdują się w witrynce pod chórem można zakupić w dni powszednie w bazylice w godz. 8:30 – 15:30 lub w kancelarii parafialnej.
  4. W ramach Festiwalu im. Stefana Dorawy zapraszamy na koncert w wykonaniu Chóru Politechniki Gdańskiej pod dyrekcją Mariusza Mroza. Koncert odbędzie się w przyszłą niedzielę o godz. 16:00 w bazylice.