Parafia Chełmża

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE NA X NIEDZIELĘ ZWYKŁĄ

09 czerwca 2024 r.

1.    Nabożeństwa czerwcowe dla wszystkich w bazylice po Mszy św. wieczornej.

2.    Spotkanie Parafialnego Klubu Seniora we wtorek o godz. 16:00. W ramach spotkania odbędzie się trening pamięci.

3.    Zapraszamy na nabożeństwo Fatimskie w czwartek w łączności z wieczorną Mszą św.

4.    Miejska Komisja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Chełmży w ramach współpracy z Parafią oraz Grupą AA „Dobra Wola” zaprasza na spotkanie z specjalistą terapii uzależnień pt.: „Problemy współczesnych nastolatków”, które odbędzie się w piątek o godz.18 00 w Domu Kapitulnym. Po spotkaniu odbędą się „Rozmowy niedokończone”.

5.    Spotkanie Franciszkańskiego Zakonu Świeckich w niedzielę po Mszy św. o godz. 9:00.

6.    Msza św. rocznicowa dla dzieci, które przyjęły Komunię Świętą po raz pierwszy w ubiegłym roku i ich rodziców w przyszłą niedzielę o godz. 10:30.

7.    Parafialny Zespół Pro-Life zaprasza na film „Miało nie żyć”, który jest głosem w toczącej się obecnie debacie o aborcji. Film będzie można obejrzeć w piątek, 21 czerwca, o godz. 18:00 w Chełmżyńskim Ośrodku Kultury. Szczegółowe informacje na plakatach w naszych świątyniach i na terenie miasta.

8.    Parafia we współpracy z Biurem Turystycznym Żak organizuje pielgrzymkę do Portugalii i Santiago de Compostela, w terminie od 25 maja do 2 czerwca 2025 roku. Szczegóły i zapisy w kancelarii parafialnej.

​​​​​​​9.
Od niedzieli, 30 czerwca przez całe wakacje nie będzie Mszy św. niedzielnej w kościele św. Mikołaja.