Parafia Chełmża

NA XXV NIEDZIELĘ ZWYKŁĄ
19 września 2021 r.

1. Parafia organizuje pielgrzymkę do Medjugorie i Chorwacji w terminie 22-30 czerwca 2022 r. Osoby zainteresowane zapraszamy na spotkanie organizacyjne dzisiaj o godz. 14.00 w Domu Marii.

2. Spotkanie formacyjne Franciszkańskiego Zakonu Świeckich w czwartek po wieczornej Mszy świętej w Domu Kapitulnym.

3. Adoracja Najświętszego Sakramentu w piątek w bazylice w godz. 17.00-18.00 z możliwością spowiedzi.

4. W sobotę podczas Mszy św. wieczornej będziemy się modlili w intencji obrony życia ludzkiego, zgodnie z zamysłem Boga Stwórcy, od poczęcia do naturalnej śmierci, a także w intencji osób, które podjęły duchową adopcję dziecka poczętego.

5. Wyjazd na pielgrzymkę do Lichenia i Kalisza w sobotę o godz. 7.30 z ulicy Mickiewicza.

6. Spotkanie organizacyjne dla osób, które chcą przygotować się do sakramentu bierzmowania odbędzie się w sobotę, 25 września br., o godz. 19.00 w bazylice. Na spotkanie zapraszamy młodzież z rocznika 2004 i starszych.

7. Msza święta dla dzieci klas trzecich przygotowujących się do I Komunii Świętej w przyszłą niedzielę o godz. 11.00. Po Mszy świętej spotkanie organizacyjne w Bazylice.